Dzień Profilaktyki Raka Piersi

21.10.2021
Dzień Profilaktyki Raka Piersi w Panoramie zbliża się wielkimi krokami! ❤️
Zapraszamy do nas już 30 października w godz. 12:00-16:00! 🥰
✨ Jakie atrakcje na Was czekają?
👉 Mammografia (zapisy pod nr tel. +48 730 721 555). ✅
👉 Warsztaty badania piersi. 👍
👉 Wsparcie w fizjoterapii po zabiegu mastektomii z Fundacja Pomocna Mama. ❤️
👉 Warsztaty robienia piersi z makramy z Stowarzyszenie FiberArt. 🥳
👉 Animacje dla dzieci i malowanie buziek zorganizowane przez Fundacja na rzecz Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. 😍
❤️ Partnerzy akcji:
Stowarzyszenie Dziewczyn z rakiem piersi.
Centrum Inicjatyw Lokalnych Górczyński Fyrtel działa na terenie Górczyna drugi rok. Naszą misją jest integracja dzielnicowej społeczności i działania na rzecz małej ojczyzny razem z mieszkańcami. Koordynatorem projektu Centrum Inicjatyw Lokalnych jest Stowarzyszenie FiberArt.
Fundacja Pomocna Mama obejmuje kompleksową opieką samotne mamy, samotnych ojców, oraz rodziny pełne w trudnej sytuacji lub w których wychowuje się dziecko/dzieci z deficytami i zaburzeniami rozwoju i niepełnosprawnościami.
Stowarzyszenie FiberArt to kobiety, które łączy wspólna pasja do rękodzieła oraz silna potrzeba rozwoju w tej dziedzinie. Podążamy za swoją artystyczną intuicją oraz wewnętrzną potrzebą twórczą, aby wspólnie realizować projekty, które pokażą, że branża rękodzielnicza ma ogromne znaczenie i wartość w naszym życiu. Tworzymy swoje „małe” dzieła i prowadzimy warsztaty.
Pragniemy zachować od zapomnienia dawne dziedziny rękodzieła, powracać do nich i pokazywać m.in. dawne stroje ludowe oraz wszelkie wytwory rąk. Naszym celem jest przywracać pamięć o obyczajach twórczości ludowej.
Jako jeden z pierwszych ośrodków w Wielkopolsce podjęliśmy się wykonywania kompleksowej diagnostyki gruczołu piersiowego z wykorzystaniem cyfrowej diagnostyki obrazowej. Aktualnie jesteśmy rekomendowanym przez Siemens ośrodkiem w zakresie diagnostyki gruczołu piersiowego.
Dziękujemy! 😍
J057 Panorama Dzien Profilaktyki 2021_1080x1080_kafelek www