Paczkomaty AlieExpress

17.12.2021

Nowe urządzenie do odbierania paczek. Platforma Aliexpress jeszcze bliżej użytkowników!

W Poznaniu pojawiło się nowe urządzenie do odbioru paczek – należąca do grupy Cainiao maszyna Aliexpress stanęła na terenie naszego centrum. Jakie możliwości otwierają się przed naszymi Klientami?

Aliexpress to jedna z najpopularniejszych platform w branży e-commerce. Polacy pokochali zakupy przez internet i tą samą miłością obdarzyli serwis grupy Cainiao. Wcześniejsze dostawy były możliwe wyłącznie za pomocą usług pocztowych, natomiast od tego roku czerwone i niebieskie maszyny w imponującym tempie instalowane są w całej Polsce.

Pojawienie się tych urządzeń nad Wisłą to efekt współpracy chińskiej grupy Cainiao z naszą polską firmą Świat Przesyłek – alternatywnego operatora branży kurierskiej, który oferuje nadawanie i zwroty paczek na terenie Europy oraz niemalże całego świata. – Rozwój sieci lokalizacji maszyn pocztowych jest dla nas działaniem, które traktujemy z misją: chcemy, aby Polacy nie musieli być uzależnieni od listonoszy czy kurierów i sami decydowali o tym, kiedy i w jakim czasie odbiorą zamówione przedmioty – mówi Piotr Kocoń, CEO Świata Przesyłek.

Odbiór przesyłek za pomocą urządzeń jest niezwykle łatwy i przyjemny dla użytkowników. Po otrzymaniu potwierdzenia umieszczenia zamówionego przedmiotu w pocztomacie, otrzymujemy jednocześnie kod odbioru. Wystarczy go wprowadzić na ekranie urządzenia i poczekać na otwarcie skrytki.

 

Panorama Paczkomaty 2021_1080x1080 FB Post (1)