10.00 - 21.00
wróć do promocji

01.03.2021

Nowe kolekcje w Pierre Cardin!

Poznaj kolekcje Pierre Cardin i zachwycaj stylem oraz klasą!

 

20201110_PIONEER-oz7qs9zaztqk0vb9qqlsyvqpopth50dsxcwzqs4xuo

Modnie na czasie, naprawdę będąc w dżinsowym stroju i pokazując się w idealnym kroju bez bycia uważanym za przesadę: to są PIONEER AUTHENTIC JEANS dla młodszych mężczyzn i kobiet. Swobodny i nowoczesny na co dzień – żadna inna marka nie przeorganizowała się całkowicie jako znana marka. Jeśli więc szukasz modnych dżinsów dla mężczyzn i kobiet, a także dopasowanych topów, w PIONEER AUTHENTIC JEANS znajdziesz modne zabezpieczenia i idealne dopasowanie w doskonałym stosunku ceny do jakości.

 

Jupiter-1_224158-768x846

Producent koszul Jupiter Shirt GmbH, z siedzibą w Tirschenreuth, został założony w marcu 2010 roku i rozpoczął swoją pełną działalność 1 października 2010 roku. Jupiter jest teraz marką koszul, która obsługuje wyłącznie wyspecjalizowanych sprzedawców detalicznych w Niemczech i innych krajach europejskich. Jakość, najlepszy stosunek ceny do wydajności, trwałość, niezawodność i wysoki poziom usług wyróżniają odnoszącą sukcesy firmę. Z talentem do trendów i wysokim poziomem pasji, modne koszule są tworzone dla grup docelowych i doprowadzone do punktu. NASZA MISJA Jupiter Shirt to średniej wielkości firma z branży odzieżowej. Nasi pracownicy tworzą „modę koszulową ludzi dla ludzi” w siedzibie w Tirschenreuth, w tym cukierników kontraktowych w zagranicznych zakładach produkcyjnych. Produkujemy modne, zadbane i sportowe koszule dla mężczyzny zorientowanego na modę i świadomego jakości. Osiągnęliśmy znaczenie naszej marki, ponieważ wiemy, że to nie oczekiwania innych, ale osobiste zaangażowanie jest podstawą sukcesu i wzrostu. Jako świadomie holistyczna firma, wykraczamy daleko poza tworzenie udanych kolekcji. Nie tylko oferujemy produkt sam, ale to jest zabawa dla nas, aby szerzyć wartość dodaną „radość życia poprzez dobre samopoczucie” z każdej koszuli. Możemy zaoferować radość życia, ponieważ produkujemy i żyjemy nimi sami, a tym samym przekazujemy je naszym klientom. Jesteśmy bliskim partnerem i dostawcą usług dla naszych klientów i wspieramy ich, czyniąc ich wymagania naszymi zadaniami i rozwiązując je razem. W ten sposób tworzymy znaczną wartość dodaną. Żyjemy jako część naszego świata, który szanujemy i promujemy jako siebie. Nasze stosunki zewnętrzne kształtują te same wartości, które obowiązują w firmie. Jako ważny pracodawca jesteśmy świadomi naszego społecznego obowiązku dla Tirschenreuth i okolic. Wspólnie ze wszystkimi, pracownikami i partnerami generujemy dochody z korzyścią dla zaangażowanych stron, aby utrzymać rentowność firmy i chronić miejsca pracy. Odzwierciedla to ogólną koncepcję Jupiter Shirt. Obejmuje modę komercyjną, wysoką jakość i kreatywne usługi wspierające naszych klientów we współpracy. Wspólny sukces jest naszym celem.

 

Voyage-rote-Hose-blaue-Jacke-Sonnenbrille4546-768x1024

Główna atrakcja: kurtki w miejskim stylu z materiału Gore-Tex Infinium.  Modele Pierre Cardin z tej linii tematycznej charakteryzują się nie tylko modnym wyglądem, także funkcjonalnością: nie wchłaniają wody, są superlekkie i wiatroszczelne. Dzięki temu idealnie nadają się do noszenia na co dzień w dużych miastach. Eleganckie materiały zastosowane w linii Voyage marki Pierre Cardin są oddychające, nie gniotą się i można je prać. Dzięki temu każda kurtka to model, bez którego trudno się obyć. Skromniejszy desing i łatwość w pielęgnacji składają się na zadbany i zorientowany na styl podróżowania. Nowość: nadające się do prania garnitury konfekcyjne. Do prania nadają się także spodnie z lekkiej imitacji wełny, z cieszącymi się dużym powodzeniem, charakterystycznymi dla linii Voyage detalami. Jeśli chodzi o kurtki, przygotowano natomiast nowe, nieskomplikowane modele z materiału Gore.

 

denim-academy-gemustertes-hemd-mit-gruener-jacke4547-768x768

Linia Denim Academy jest ucieleśnieniem nieformalnego stylu, szczególnie w segmencie dżinsów. Zawarte w niej modele są nieskomplikowane i emanują świeżością. Kwiatowe i nawiązujące do lasów tropikalnych wzory są prezentowane na nowoczesnych modelach z dżinsu i marynarkach o odświeżonych fasonach. Kroje i przesłania zyskały na nowoczesności i przejrzystości.Poza tym styl tej linii tematycznej zmienił się wyraźnie z Heritage Casual na Premium Casual.

 

LeBleu-wei_e-Hose-blaues-Sakko-hellblaues-Shirt-an-Baum4548-768x768

W tym segmencie klasy premium połączono kunszt rzemieślniczy z materiałami wysokiej jakości oraz nowoczesnymi, ponadczasowymi fasonami. Dzięki eleganckim mieszankom z lnem w segmencie dzianinowym, marynarkom w wielkoformatowe kraty i włoskim denimom linia ta prezentuje się szykownie i nienarzucająco.

 

Futureflex-polo-orange-grau-schwarz-Sonnenbrille4549-768x1024

Ciesząca się powodzeniem linia Futureflex będzie w tym sezonie dalej rozbudowywana. Modele z materiałów o jeszcze większej elastyczności i odporności na odkształcanie zapewniają wyższy komfort noszenia i optymalną swobodę ruchów. Atrakcją tego segmentu jest zabawa wzorami w paski i detalami w jaskrawych kolorach. Szczególnie marynarki i konfekcja prezentują się w tym sezonie dużo bardziej sportowo.

 

airtouch-weisses-t-shirt-mit-gruener-kurzjacke-und-weisse-hose4550-768x768

Wyjątkowo lekkie i zwiewne materiały z włókien naturalnych, takich jak bawełna, len lub bardzo przewiewna wełna, idealnie nadają się na ciepłe, letnie miesiące i prawie nie czuć ich na skórze. Współczesne fasony i jasne kolory świetnie współgrają z tymi ultralekkimi materiałami, tworząc we wszystkich grupach produktów lekkie modele intensyfikujące uczucie swobody ruchów i lekkości. Przewiewne spodnie o gramaturze 145 g/m2 zapewniają przyjemną ochłodę w gorące dni. Nylon i krótkie kurtki zyskały na znaczeniu, w związku z czym segment ten będzie dalej rozbudowywany.

Zobacz więcej