10.00 - 21.00
wróć do promocji

26.08.2016

Ziemniak na 1001 sposobów!

Przed nami jesień a na stołach coraz częściej goszczą aromatyczne i sycące potrawy, w których bardzo ważnym składnikiem jest – ziemniak. Można go przyrządzać na nieskończoną liczbę sposobów, dlatego ogłaszamy w naszych restauracjach początek kolejnej pory roku i nowej, jesiennej kampanii, hasłem: ZIEMNIAK NA 1001 SPOSOBÓW!

Naszych Gości zaskoczymy mnogością pomysłów i różnorodnością potraw, których składnikiem bazowym będą ziemniaki. Partnerem kampanii jest firma Kikkoman, dzięki której dania z dodatkiem sosu sojowego nabiorą wyjątkowego smaku i niepowtarzalnego aromatu. Każdego dnia, w restauracjach Olimp, dostępne będą popularne i oryginalne potrawy, które trafią zarówno w gusta miłośników dań wegetariańskich, smakoszy ryb czy dań mięsnych.

Nasi Szefowie Kuchni, wykorzystując różne gatunki i odmiany ziemniaków przygotują pyszne zupy, zapiekanki, mięsno-ziemniaczane kotlety, kolorowe sałatki, szaszłyki czy uwielbiane przez wszystkich placki ziemniaczane i niepowtarzalne babeczki z ziemniaczanego purée.

Doskonałe połączenia smakowe, oryginalne dodatki, przyprawy, nowatorskie pomysły, sprawdzone składniki i bogata oferta ziemniaczanych dań, sprawią, że tej jesieni, nasi Goście nabiorą apetytu na „ZIEMNIAKA NA 1001 SPOSOBÓW!”

Kampania trwa od 1.09 do 31.10.2016 r.

Delicious potato pancakes on a wooden board

Zobacz więcej