PZU Z miłości do zdrowia

15.06.2016

To właśnie Z MIŁOŚCI DO ZDROWIA w sobotę, 25 czerwca 2016 roku w godzinach 10:00-18:00 w Galerii Handlowej Panorama w Poznaniu odbędzie się bezpłatna akcja profilaktyczna w ramach ogólnopolskiego projektu prozdrowotnego PZU.

„PZU Z miłości do zdrowia” jest bezpłatną kampanią profilaktyczno-edukacyjną. Ideą przyświecającą wydarzeniu jest edukacja społeczeństwa w zakresie chorób cywilizacyjnych, takich jak: choroby serca, choroby onkologiczne oraz udar mózgu.

Podczas akcji każdy uczestnik będzie mógł skorzystać z nieodpłatnego:

  • badania EKG,
  • badania poziomu cholesterolu i glukozy we krwi,
  • skonsultowania wyników z lekarzem specjalistą,
  • wykonania analizy składu ciała,
  • skonsultowania wyników z dietetykiem.

Dodatkową atrakcją akcji będzie otwarty punkt edukacyjny, na którym uczestnicy wydarzenia będą mogli skorzystać z wiedzy personelu medycznego, podczas szkolenia z zakresu samobadania piersi i jąder.

PZUInternet_event_badania-GaleriaPanorama_854x393_14062016-v1-logo

Sponsorem akcji jest Grupa PZU, która od ponad 14 lat działa na rynku ubezpieczeń zdrowotnych. Organizatorem projektu jest Telemedycyna Polska S.A. lider w zakresie teleopieki kardiologicznej w Polsce.
Nagłośnienie akcji jest możliwe dzięki Patronom Medialnym: TVP Poznań, Radio Zet Gold, Miesięcznik Żyj Zdrowo i Aktywnie oraz Audioblog o zdrowiu Radioklinika.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Akcji!