Rozdajemy gadżety z Vito i Bella w Panoramie, 2-3 września – 11:00-18:00

11.08.2022

Wrzesień to wciąż czas kompletowania wyprawek szkolnych, dlatego Galeria Panorama specjalnie na Powrót do szkoły organizuje akcję z Vito i Bella, ulubieńcami dzieci i młodzieży, których filmy na YouTubie biją rekordy popularności. W dniach 2-3 września odbędzie się wyjątkowa promocja, podczas której można będzie zdobyć gadżety szkolne z wizerunkiem youtubowych gwiazd. Goście, którzy przyjdą na zakupy do centrum w godz. 11.00-18.00 będą mieli okazję zdobyć piórniki z motywem swoich ulubieńców. Aby odebrać nagrody we wskazane dni akcji należy zrobić zakupy za minimum 150 zł i zgłosić się na stoisko promocyjne. Warto się pospieszyć, bo ilość gadżetów jest ograniczona.

Każde pokolenie ma swoich idoli, a obecnie wśród dzieci i młodzieży są nimi niewątpliwie Vito i Bella. Filmy, w których twórcy wcielają się w postacie ze świata gier Minecraft i Roblox biją rekordy popularności i każdorazowo zyskują setki tysięcy odsłon. Ponadto Vito i Bella stworzyli własne marki i produkty, które podobnie jak oni sami wzbudzają prawdziwy szał wśród fanów ich twórczości. Teraz robiąc zakupy w Panoramie możesz stać się posiadaczem jednego z nich.

To jeszcze nie koniec niespodzianek od Vito i Bella, które Panorama przygotowało dla dzieci w ramach akcji Powrót do szkoły!

Na Facebooku galerii zostanie zorganizowany konkurs, w którym dodatkowo można będzie wygrać plecaki oraz bluzy ze sklepu youtuberów. Do wygrania dwa zestawy: plecak i bluza dla chłopaka oraz plecak i bluza dla dziewczyny. Promocje z Vito i Bella w Panoramie to szansa na zdobycie prezentów, które przydadzą się w nadchodzącym roku szkolnym oraz okazja do towarzyskich spotkań w gronie przyjaciół.

Zapraszamy wstęp wolny.

Regulamin akcji: