10.00 - 21.00

18.04.2024

11 MAJA, W GODZ. 11:00-18:00 ZAPRASZAMY NA WYJĄTKOWY POKAZ KOTÓW RASOWYCH!

Maine Coony, ragdolle, koty brytyjskie, syberyjskie, perskie, sfinksy. Małe, duże, z futrem i bez. Kotki, kocury i kocięta.

Te wszystkie wyjątkowe stworzenia będziecie mogli Państwo podziwiać już 11 maja w godz. 11:00-18:00 podczas POKAZU KOTÓW RASOWYCH, organizowanego we współpracy z Poznańskim Klubem Kotów Rasowych – AMOFELES, Polską Federacją Felinologiczną Felis Polonia oraz MyKotty.pl.

Nasza wystawa to doskonała okazja by podziwiać wyjątkowe koty różnych ras i maści oraz otrzymać profesjonalne porady na temat pielęgnacji, zdrowia, a także nawyków różnych kocich ras. Hodowcy oraz właściciele kotów z przyjemnością podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w hodowli swoich kocich czworonogów. Wydarzenie dedykowane jest nie tylko pasjonatom kotów, ale także wszystkim, którzy chcieliby spędzić sobotnie popołudnie w interesujący sposób!

Oprócz pokazu, na najmłodszych czekać będą wyjątkowe atrakcje takie jak malowanie buziek w kocie wzory czy konkursy z nagrodami!

Ponadto, w dniu pokazu odbędzie się również zbiórka rzeczowo-pieniężna na rzecz psów i kotów przebywających w Schronisko Azorek Oborniki! Będziemy zbierać karmę mokrą i suchą, żwirek dla kotów, podkłady, koce, zabawki, smycze, szelki, i wszystkie inne rzeczy, które mogą pomóc przetrwać zwierzakom pobyt w schronisku. Przygotowana będzie również specjalna puszka, do której możecie dorzucić swoją finansową cegiełkę na rzecz schroniska. POMAGAMY! 

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi i wszystkich tych, którzy rozważają powiększenie rodziny o kociego przyjaciela. Będzie to świetna okazja by spotkać hodowców i właścicieli wielu ras i uzyskać informacje i wiedzę z „pierwszej ręki”, która niewątpliwie przyda się przed podjęciem decyzji o posiadaniu kota.

Zapraszamy! Do zobacze…miau! 😉

Zobacz więcej