10.00 - 21.00

03.06.2017

Lato na Madalinie

Od 3 czerwca do 3 września w każdą sobotę, niedzielę i święta spędzamy Lato na Madalinie!

Czeka na Was mnóstwo bezpłatnych atrakcji:

  • tor skimboardowy
  • trampoliny
  • plaża i grill
  • strefa malucha
  • zajęcia i warsztaty
  • gry, zabawy, konkursy
  • koncerty i występy
  • kino plenerowe

Lato na Madalinie to akcja polegająca na rewitalizacji dawnej zajezdni tramwajowej i uczynieniu z niej tętniącego życiem miejsca spotkań oraz wydarzeń kulturalnych, edukacyjnych i sportowych.

Jest to już trzecia edycja „Lata na Madalinie. Podobnie jak w latach ubiegłych, od początku czerwca po początku września, w każdy weekend bramy nieczynnej zajezdni otwarte zostaną dla Poznaniaków, aby tam wspólnie mogli spędzać czas, bawić się, uczyć i zdobywać nowe umiejętności na warsztatach, oglądać występy artystów oraz integrować się poprzez rozmaite działania angażujące zarówno dzieci, jak i ich rodziców czy seniorów.

Program „Lata na Madalinie 2017”, budowany na doświadczeniach i wnioskach wyciągniętych z dwóch poprzednich sezonów, będzie miał formułę jeszcze bardziej wychodzącą naprzeciw oczekiwaniom uczestników wydarzeń w zajezdni. Sprawdzone punkty programu, cieszące się największym powodzeniem, znajdą swoje stałe miejsce także w tegorocznym grafiku, a nowe propozycje i pomysły sprawią, że oferta kulturalno-edukacyjna „Lata na Madalinie 2017” będzie jeszcze bardziej wszechstronna, nietuzinkowa i zachęcająca do regularnego odwiedzania zajezdni.

Hasłem przewodnim tegorocznej edycji będzie „Cały świat na Madalinie”. Będzie zatem „Świat małego dziecka”, „Świat seniora”, „Świat bez barier”, „Świat nauki”. Itd.

Program wypełnią „ROZWOJOWE SOBOTY”, składające się z zajęć edukacyjnych, warsztatów i szkoleń oraz  „FANTASTYCZNE NIEDZIELE” – każda z motywem przewodnim z książki, bajki lub filmu uzupełnionym o wydarzenia artystyczne.

Inicjatywa ma charakter niekomercyjny, a wszystkie atrakcje są darmowe
i ogólnodostępne.

PLAKAT Madalina 2017

Zobacz więcej