Sekretne życie zwierzaków domowych

1.09.2016

Czy zastanawialiście się kiedyś, co robią zwierzaki, gdy nie ma nas w domu?

Jeśli tak to mamy dla Was niespodziankę – wszystkie ich sekrety możecie poznać już 24 września w godzinach 11:00 – 18:00 w Panoramie.

sekrety_zwierzakow_link_panorama

 

Na naszych najmłodszych klientów i ich rodziców czekać będzie mnóstwo atrakcji:

  • „Zwierzakowy dom śmiechu” – wielki dmuchaniec-skakaniec pełen kolorowych piłek umożliwiających niezapomnianą zabawę.
  • Drużynowy turniej gry w kości – zespołowa gra zręcznością, w trakcie której dzieci zostaną podzielone na dwie drużyny – psy kontra koty i będą rzucać zabawkowymi kośćmi do specjalnej instalacji z misek o różnej wielkości i o różnym poziomie trudności. Nasze „psy” i „koty” będą również bawić się w zespołowe przeciąganie liny, które zdecyduje o wygranej a zwycięska drużyna otrzyma nagrody.
  • Foto-budka ze smakowitą niespodzianką – możliwość zrobienia szalonych i zwariowanych zdjęć z użyciem zabawnych „zwierzęcych” wizualizacji. Na każde dziecko będzie też czekać słodka niespodzianka.
  • Zwierzakowa szkółka – to tu dzieci nauczą się rozpoznawać rasy psów i kotów a także zapoznają się z bohaterami „Sekretnego życia zwierzaków domowych”.
  • Stefa Super Gier Planszowych i Animal Wizaż – podzielone na grupy dzieci, pod okiem instruktora, będą grać w zabawne zwierzakowe gry a strefa wizażu pomoże dzieciakom przemienić się w ich ulubionych bohaterów.
  • PSOtkania z wyjątkowymi gośćmi – spotkania ze specjalistami, którzy podzielą się z dziećmi sekretami zwierzęcego świata. Dzieci dowiedzą się również o zwierzęcych zwyczajach oraz obowiązkach, jakie wynikają z ich posiadania.
  • Akcja „Podaj łapę”: pomagamy bezdomnym zwierzętom – spotkania z przedstawicielami lokalnych schronisk i zbiórka darów dla zwierzaków, które nie mają swego domu. Dary zostaną przewiezione specjalnie na tę okazję przygotowanym VanDogiem, na tle którego przez cały czas trwania imprezy dzieci będą mogły robić sobie zdjęcia.

Mnóstwo zabawy, śmiechu i konkursów z filmowymi nagrodami gwarantowane!
ZAPRASZAMY!