Dzień Ojca / 23.06.2022

Drodzy Ojcowie – dziś Wasze święto! ❤️ Składamy Wam najszczersze życzenia, spędźcie dzisiejszy dzień we wspaniałym humorze i w rodzinnej atmosferze. ☺️✨ A jeżeli jeszcze nie macie prezentów dla Waszych bliskich… Wpadnijcie do nas. 😁 Zapraszamy! 💪

czytaj dalej >

Zbiórka krwi! / 21.06.2022

Po raz kolejny zapraszamy wszystkich dawców krwi oraz tych, którzy po raz pierwszy chcieliby zaangażować się w akcję! Już niedługo znowu będziecie mieli okazję pomóc, biorąc udział w zbiórce krwi w naszej Panoramie. 27.06, na parkingu naszej Galerii. Mobilny punkt będzie czynny w godzinach 8:00-13:00. Dołączycie do nas tym razem? Do zobaczenia!

czytaj dalej >

Znakowanie rowerów w Panoramie / 21.06.2022

Jeżeli ostatnim razem nie udało Wam się oznakować swojego roweru – nie martwcie się! Mamy dla Was świetne wieści! Już niedługo będziecie mogli zrobić to ponownie w naszej Panoramie. 27.06, na parkingu naszej Galerii. Mobilny punkt będzie czynny w godzinach 11:00-14:00. Do zobaczenia!

czytaj dalej >

Zbliża się niedziela handlowa! / 20.06.2022

Pomysł na udaną niedzielę? To proste! Wystarczy, że wpadniecie do Panoramy z rodziną lub przyjaciółmi na mały shopping. Co myślicie? W tym tygodniu jesteśmy otwarci także w niedziele, więc warto rozważyć naszą propozycję. Zapraszamy!

czytaj dalej >

Godziny otwarcia w Boże Ciało / 14.06.2022

Drodzy klienci! W najbliższy czwartek (16.06) nasze sklepy będą nieczynne. Na zakupy zapraszamy Was z powrotem już w piątek. 🤗

czytaj dalej >

Festiwal Baniek Mydlanych! / 8.06.2022

Uwaga! Już w sobotę, 18 czerwca, na parkingu naszej Panoramy odbędzie się Festiwal Baniek Mydlanych – zabawa, z której nigdy się nie wyrasta! Zapraszamy do siebie wszystkich, a w szczególności rodziny wraz z dziećmi. Będą na Was czekać konkursy z nagrodami, gry i zabawy z naszą niezastąpiona Kicią Kocią, przepyszna wata cukrowa i frytki, dmuchane...

czytaj dalej >

OGŁOSZENIE O PRACĘ / 2.06.2022

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: Asystent/-ka Administracyjny/-a Centrum Handlowego Miejsce pracy: Centrum Handlowe Panorama Miasto: Poznań ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Prowadzenie recepcji oraz Biura Dyrekcji Centrum handlowego Przygotowywanie raportów, analiz, prezentacji w języku polskim i angielskim Wspieranie managerów w zakresie prowadzonych projektów na terenie Centrum Handlowego Koordynacja przepływu informacji pomiędzy Dyrektorem Centrum...

czytaj dalej >

Dziś Dzień Dziecka! / 1.06.2022

Drogie Dzieci! Dziś Wasze święto! Życzymy Wam wszystkiego najlepszego, przede wszystkim spełnienia najskrytszych marzeń i Panoramy wyjątkowych prezentów Spędźcie ten w wyśmienitym humorze, w gronie Waszych najbliższych.

czytaj dalej >

Promocje na Dzień Dziecka! / 31.05.2022

Już niedługo Dzień Dziecka! Macie już prezenty dla swoich najmłodszych? Jeżeli nie… wpadnijcie do nas! Znajdziecie tu Panoramę wyjątkowych upominków w promocyjnych cenach – dla dzieci i nie tylko. Zapraszamy!

czytaj dalej >

Życzenia na Dzień Matki! / 26.05.2022

W dniu Waszego święta, życzymy Wam Panoramy samych pięknych chwil w życiu! Spędźcie ten dzień w gronie najbliższych, w rodzinnej i ciepłej atmosferze. A jeżeli macie dzieci ochotę na małe zakupy… wpadnijcie do nas!

czytaj dalej >

Promocje na Dzień Mamy i nie tylko! / 18.05.2022

Brak pomysłu na prezent dla mamy? Żaden problem – MAMY rozwiązanie! U nas czeka na Was Panorama prezentów na Dzień Matki i nie tylko! Razem na pewno znajdziemy coś wyjątkowego w okazyjnej cenie. Do zobaczenia na zakupach!

czytaj dalej >

Konkurs z Minionkami! / 16.05.2022

Zapraszamy do udziału w naszym konkursie na profilu Facebook! REGULAMIN

czytaj dalej >