O Galerii

Galeria Panorama jest najdłużej działającym centrum handlowym w Poznaniu otwartym ponad 20 lat temu. Ze względu na swoją zróżnicowaną ofertę, Galeria jest bardzo popularnym miejscem zakupów zarówno wśród mieszkańców bliżej położonych, południowych dzielnic, jak i całego miasta. W 2015 roku Panorama przeszła gruntowny remont pasaży i fasady centrum. Zmieniony został także układ handlowy Galerii, dzięki czemu do grona najemców centrum mogły dołączyć takie znane marki jak Jysk, Media Expert i Egurrola Fitness Club – pierwszy klub tej sieci w Poznaniu.

Na ofertę Panoramy składa się obecnie blisko 70 sklepów polskich i światowych marek. Na codzienne zakupy zapraszamy do hipermarketu Carrefour. Najmodniejsze w sezonie ubrania i obuwie czekają na Państwa m.in. w salonach: Greenpoint, Deichmann, CCC, Cross Jeans, Pierre Cardin. Całość stylizacji dopełni biżuteria od YES i ONYX GOLD. Fani sportu odnajdą się w sklepach Activus i Rafalife, a wielbiciele dobrej lektury w Empiku. Wszystko, co niezbędne dla przytulnego i funkcjonalnego wnętrza znajdziecie Państwo w Pepco. Artykuły drogeryjne i apteczne zapewnia m.in. Hebe, Rossmann, Kosmyk i DOZ Apteka Dbam o zdrowie.

Po udanych zakupach, na smaczny obiad zapraszamy do Górecka Lunch&Time i Pizza Hut, a na deser do Cukierni Sowa, Piekarni Natura, lodziarni Grycan i Green Cafe.

Galeria Panorama ma także w swojej ofercie punkty usługowe i serwisowe: usługi szewskie – Majster but, punkty telefonii komórkowej: T-mobile, Plus, Orange, Play. Znajduje się tu również kwiaciarnia – Zielony Zakątek, pralnia chemiczna – Panda, Poczta Polska, Kantor, bank Santander oraz biuro podróży Wakacje.pl.