10.00 - 21.00

Wskocz na POP Up

POKAŻ SIĘ ŚWIATU!

Czy prowadzisz swoją firmę i masz już markę, która zdobywa serca kolejnych klientów? – Jesteśmy z Ciebie dumni!  Zamierzasz rozwijać tę działalność, zdobywać nowe rynki i testować nowe kanały sprzedaży?  – Chcemy Cię w tym wspierać! Obawiasz się wysokich kosztów i długoterminowych zobowiązań? – Możemy Ci pomóc! Jeśli masz produkty lub usługi, które chcesz pokazać światu – Zróbmy to razem!

POP-UP STORE

To nowa forma sprzedaży w centrum handlowym.
Bez zbędnych kosztów, czasochłonnych adaptacji
lokali i długoterminowych umów wynajmu.

Nie musisz od razu decydować się na dużą inwestycję – najpierw spróbuj! Po prostu wynajmujesz przestrzeń na elastyczny okres do maksymalnie 6 miesięcy
na preferencyjnych warunkach i działasz.  To sprawdzone rozwiązanie, które wszędzie spotyka się z pozytywnym odzewem i ogromnym zainteresowaniem klientów.
Dzięki POP-UP STORE zwiększysz obrót i stworzysz silny wizerunek swojej marki. PAMIĘTAJ! Mimo gwałtownego wzrostu liczby transakcji online
wciąż tylko 11% sprzedaży detalicznej jest dokonywane przez internet.

ZOBACZ, JAKIE TO PROSTE!

  • Masz możliwość budowania relacji z obecnymi klientami oraz nawiązywania nowych kontaktów i promowania swojej marki w większym niż dotychczas zakresie. 
  • Możesz zaoferować wyjątkowe doświadczenia zakupowe i stworzyć miejsce z oryginalnym designem. 
  • Nic nie ryzykujesz! Nie musisz podpisywać standardowej 10-letniej umowy najmu i inwestować ogromnych pieniędzy w uruchomienie przedsięwzięcia. 
  • Zyskujesz niepowtarzalną okazję, by przetestować rynek, strategię firmy, swoje produkty i zdobyć cenną informację zwrotną na temat konceptu. 
  • Jeśli rozwiązanie się sprawdzi – zawsze możesz przekształcić umowę w najem długoterminowy.

WIĘC JAK, ZACZYNAMY?