Makaron na widelcu

27.02.2017

Wkrótce wiosna zagości nie tylko za oknem, ale również na talerzach Klientów restauracji Olimp. Nasi Goście będą mogli zasmakować w makaronach dobrze im znanych, takich jak lasagne, spaghetti czy polskie łazanki oraz spróbować zupełnie nowych, równie pysznych propozycji: sycących sałatek czy zapiekanek.

W nowej kampanii restauracji Olimp – „Makaron na widelcu”, chcemy zwrócić uwagę na różnorodność oraz uniwersalność makaronu. Każdy Klient znajdzie w menu coś dla siebie – wegetarianin, fan kuchni orientalnej czy miłośnik tradycyjnych polskich dań.

Naszym Gościom proponujemy również kultowy już zestaw w świetnej cenie: do lasagne Pepsi za jedyne  2,99 zł/ butelkę 0,5l.

Kolorowo, różnorodnie, smacznie… makaronowo! Te słowa najlepiej określają nową kampanię restauracji Olimp!

Wszystkich Klientów zachęcamy do śledzenia naszego fanpage’a, zapoznania się z bezpłatną gazetką „Kulinarny doradca” oraz do udziału w konkursach – najbardziej kreatywnych uczestników nagrodzimy atrakcyjnymi upominkami!

Kampania trwa od 1.03 do 30.04.2017 r.

Po więcej informacji zapraszamy na bloga kulinarnydoradca.pl, fanpage facebook.com/restauracje.olimp oraz na stronę internetową olimprest.pl

makarony-pepsi-1200X1200